Inginer Tekla

Brisk Group este în căutarea unei persoane pentru poziția de Tekla Engineer.

Responsabilitati

Brisk Group este în căutarea unei persoane pentru poziția de Tekla Engineer

Cerințe:
• este posesor al diplomei de inginer constructor, nivel licenta sau master; preferabil, in Inginerie civilă = Construcții civile, industriale si agricole (CCIA); se pot accepta si alte specializari înrudite din domeniul constructiilor (IE, CFDP);
• are între 1 si 5 ani experiență în proiectarea constructiilor;
• are bune cunostinte de utilizare a unuia sau mai multor programe BIM; avantaj – cunoasterea sau chiar stapanirea programului TEKLA Structures;
• are o buna cunoastere a normelor si standardelor de proiectare (in special, a Eurocodurilor);
• are o fire deschisa si bun spirit de echipa;
• poseda o mare dorinta de a invata si de a se perfectiona;
• este caracterizat de mare constiinciozitate si perseverenta;

OBSERVATIE:
Candidatii interesati de o asemenea pozitie fie trebuie sa stăpânească – în momentul angajării – desenare/detalierea cu „TEKLA Structures”, fie vor trebui sa fie dispusi si capabili sa o insuseasca foarte bine, in perioada de proba!

Hai sa ne cunoastem!

Vrei sa faci parte din echipa noastra? Scrie-ne la office@briskgrp.com.
Trimite-ne CV-ul tau si nu uita sa specifici si pozitia pentru care aplici.