Office Manager

Responsabilitati

Brisk Group Angajează!
Dorești să faci parte dintr-o echipă unită, cu colegi prietenoși care muncesc dar se și distrează bine împreună?
Trimite-ne un CV pentru Office Manager la [Email hidden]
Ne dorim o persoană organizată, proactivă, obișnuită să lucreze cu deadline-uri și căreia să-i placă acest job.
Candidatul ideal:
• studii superioare în domeniul științelor economice/juridice/construcții;
• experiență profesională relevantă de minim 1 an;
• experiență într-o societate din domeniul construcțiilor/ serviciilor de consultanță reprezintă un avantaj;
• foarte bune abilitați dе comunicare, negociere;
• foarte bune cunoștințe de limba engleză;
• bune cunoștințe pachet MS Office ( Excel, Word, Outlook, PPT).
• cunoștințe in domeniul achizițiilor publice SEAP/SICAP, E-LICITATIE.RO, s.a
• persoana organizată, dinamică, flexibilă, perseverentă și orientată către rezultate în același timp.
2. Descrierea sarcinilor:
Misiunea principala: Asista top managementul în derularea și implementarea proceselor comerciale din cadrul companiei.
Atributii:
• să respecte standardele cu privire la imaginea firmei
• să identifice și să contacteze clienti noi, cărora să le prezinte produsele și serviciile firmei
• să culeagă informații despre clienti din diverse surse
• să construiască și să completeze permanent baza de date a clienților cu informatii relevante;
• să identifice și să analizeze tendinte de marketing si vânzari ale produselor si serviciilor proprii si produselor si serviciilor concurente
• să finalizeze unele activităti de vânzare prin aplicarea și respectarea procedurilor privind procedurile legale existente
• să participe activ la mărirea portofoliului de clienți
• să întocmească rapoarte si formulare solicitate de companie
• să redacteze oferte si contracte
• gestionarea si supervizarea activitatilor companie in conformitate cu standardele ISO 45001; 18001; 9001
• să asigure managementul flotei auto
• să întocmească documentele necesare postului (contracte, oferte, scrisori, documentații de licitație, etc.)
• să asigure arhiva documentelor companiei
• să asigure comunicarea în numele companiei pe canalele social-media/site/ instituții publice si/sau private
3. Specificațiile postului
Nivelul de studii: studii superioare in domeniul științelor economice/ juridice
Cerințe minime : minim 1 an de activitate in domeniul comercial. Experiența in domeniul construcțiilor reprezintă un avantaj.
4. Alte cerințe:
• Cunoștințe privind atribuirea contractelor publice
• Cunoașterea mediului și dinamicii pieței de business
• Comunicare: abilități atât de vorbitor dar și de ascultător. Răspunde cu promptitudine solicitărilor și caută soluții alternative în rezolvarea problemelor, ascultă și empatizează cu nevoile clienților și a întregii echipe
• Organizare și planificare: capacitate de a planifica, prioritiza.
5. Personalitate:
• Spirit de echipă
• Orientare spre client, flexibilitate și adaptabilitate
• Abilitați analitice, logice și de problem-solving dezvoltate
• Capacitate de învață rapid și de a gestiona eficient timpul
• Perseverență și empatie;
• Simț comercial, dinamism, spirit de inițiativă și carismă.
6. Beneficii:
• Companie cu o reputație foarte buna, lider de piață pe segmentul său
• Top Management foarte colaborativ
• Colegi entuziaști, un mediu de lucru prietenos, atmosferă armonioasa. Echipă energică, colegi cu abilități de top
• Abonament servicii medicale
• Laptop, telefon mobil abonament voce și date
• Pachet salarial competitiv
• Expunere la cele mai noi și performante tendinte in domeniu Managementului de proiect si a Consultantei in constructii
• șansa de a crește profesional lucrând pentru unul dintre liderii din piață, dezvoltând o carieră în consultanța de business, cu specializare în optimizarea proceselor de afaceri.

Hai sa ne cunoastem!

Vrei sa faci parte din echipa noastra? Scrie-ne la office@briskgrp.com.
Trimite-ne CV-ul tau si nu uita sa specifici pozitia pentru care aplici.